Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace: Menu - Obchodní podmínky - Zásady ochrany osobních údajů - Soubory cookies

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


»
FACEBOOK A INFORMACE O NOVINKÁCH

Navštívili jste již naši facebook stránku?

Pokud ne, tak to určitě udělejte a nezapomeňte kliknout na líbí se mi to! Přinášíme totiž spoustu zajímavých informací ze světa kynologie.

Naši facebook stránku aktivně využíváme na informování o novinkách našeho e-shopu, akcích, novém zboží... ale taky pravidelně prostřednictvím naší facebook stránky upozorňujeme na novinky v kynologickém světě, nadcházející uzávěrky výstav, aktuální propozice, zajímavosti... . Přesvědčte se o tom sami a navštivte náš facebook!

 

Velmi důležité...

Bohužel facebook všeobecně omezuje zobrazování nových příspěvků v novinkách fanoušků stránek. Ve stručnosti to můžeme vysvětlit tak, že pokud nový příspěvek nepodpoříme placenou propagací, všimne si ho jen asi 10% našich fanoušků.

 

Jak tedy nepropásnout  žádnou novinku?

Přinášíme Vám malý návod, jak o nic nepřijdete! Navštivte naši stránku na facebooku zde; opět klikněte na button (tlačítko/ikona) „líbí se mi to“ (pokud jste doteď nebyli fanoušky naší facebook stránky, je nutné kliknout 2x), zobrazí se Vám nabídka možností a klikněte na „dostávat upozornění“. To je všechno, odteď se Vám na facebooku budou zobrazovat upozornění na naše nové příspěvky.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


OTI4YWE2M2